قوانین و مقررات میتـلنـد

کاربر گرامی لطفاً شرایط و قوانین زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و محصولات پروتئینی میتــلنــد به دقت ملاحظه فرمایید. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین میتــلنــد از سوی کاربر است.

میتــلنــد یک سیستم توزیع فرآورده های پروتئینی آنلاین می باشد که جهت تسهیل در خرید این فراورده ها در قالب خرده فروشی ایجاد شده است؛ و تحت شرایط ذیل خدمات مربوطه را ارائه می نماید. تیم مدیریت ممکن است شرایط استفاده از خدمات سیستم میتــلنــد را در طول زمان تغییر دهد. این تغییرات از طریق نرم‌افزارهای میتــلنــد یا در قالب پیامک و ای‌میل به تمامی کاربران اطلاع داده خواهد شد؛ صرف ادامه‌ی استفاده‌ی کاربر از خدمات میتــلنــد، اعلام رضایت نسبت به شرایط جدید و قبول آن تلقی می‌‌گردد.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات میتــلنــد اقدام کند. همچنین از آنجا که میتــلنــد یک وب‌سایت خرده‌ فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید محصولات یا خدمات اقدام می‌کند.

حساب کاربری

برای عضویت در میتــلنــد و استفاده از تمامی خدمات آن، لازم است هر کاربر اقدام به ایجاد یک حساب کاربری در میتــلنــد نماید. برای ایجاد حساب کاربری تکمیل فرم مشخصات از قبیل نام، نام خانوادگی و شماره‌ی همراه الزامی است. در صورتی که هر یک اطلاعات کاربری ضروری ( نام ، آدرس ، شماره تماس) به صورت ناقص یا اشتباه تکمیل شود سفارش مشتری از نظر میتــلنــد فاقد اعتبار می باشد.

هر شخص (اعم از حقیقی و حقوقی) تنها مجاز به افتتاح یک حساب کاربری در میتــلنــد است.

هر کاربر مسئولیت صحت اطلاعات مندرج در حساب کاربری را می‌‌پذیرد و متعهد می‌‌شود که در صورت تغییر در هر بخش از این اطلاعات، حساب کاربری خود را در میتــلنــد به روز نماید. وارد کردن اطلاعات نادرست و غیردقیق ممکن است منجر به محرومیت کاربر از خدمات میتــلنــد شود و کاربر نمی‌‌تواند به این موضوع معترض گردد.

هر کاربر با ثبت‌نام در میتــلنــد و ایجاد حساب کاربری به نام خود صحت انتساب تمام پیام‌‌های صادره ازحساب کاربری خویش را پذیرفته و در نتیجه حق هرگونه اعتراض (مبنی بر انکار، تردید یا جعل داده‌ی پیام‌های ارسالی) را از خویش سلب و اسقاط می‌‌نماید.

کاربر متعهد است که در استفاده از خدمات میتــلنــد تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران را رعایت کند، نرم‌افزار را برای اهداف قانونی به‌کار گیرد و در همه حال، با در نظر گرفتن حیثیت تجاری نرم‌افزارهای میتــلنــد و تیم مدیریت، مرتکب رفتاری نشود که اعتبار نرم‌افزارهای میتــلنــد را خدشه‌‌دار نماید.

کاربر تنها مجاز است از میتــلنــد برای رفع نیازهای شخصی استفاده کند و باید از استفاده‌ی تجاری از خدمات آن اجتناب نماید.

کاربر می‌‌پذیرد که اعتبار ناشی از بسته‌های تشویقی غیرقابل‌تبدیل به وجه نقد است و از این رو کاربر نمی‌‌تواند وجه معادل بسته‌های تشویقی را از تیم میتــلنــد مطالبه نماید.

برند

میتــلنــد زیر نظر شرکت پروتئینی بهاران برتر تورنگ مشهد کلیه محصولات خود را با برند “تلیله” در کارگاه های بسته بندی مجاز خود تهیه توزیع می نمایند. علاوه بر توزیع محصولات خود با برند تلیله برخی از محصولات را از دیگر شرکت های این صنعت به عنوان واسط تهیه میکند، که در این میان تمام سعی خود را در تهیه بهترین محصول با بهترین کیفیت را دارد. اما با توجه به تهیه برند های معتبر و دارای مجوز در صورت بروز مشکل مسئولیتی در قبال کیفیت محصولات شرکت های دیگر به عهده تیم میتــلنــد نمی باشد، ولی با توجه به مشخصات کالا و برند قابلیت پیگرد شکایت برای مشتری امکان پذیراست.

تعهدات تیم میتــلنــد

تیم میتــلنــد متعهد به تلاش برای ارائه‌ی خدمات باکیفیت است و در این راه تلاش می‌‌کند با به‌روزرسانی نرم‌افزارها متناسب با نیاز کاربران سطح خدمات ارائه‌شده را ارتقا بخشد.

تیم میتــلنــد متعهد به حفظ و حراست از اطلاعاتی است که در نتیجه‌ی استفاده‌ی کاربران از خدمات میتــلنــد در نرم‌افزار ثبت و ذخیره می‌‌شود. این اطلاعات به‌شرح زیر است:

اطلاعاتی که کاربر به‌صورت مستقیم در فرم مشخصات ثبت‌نام (نام، نام خانوادگی، شماره‌ی ملی، آدرس و شماره‌ی تلفن همراه)، در اختیار تیم میتــلنــد قرار می‌‌دهد.

اطلاعاتی که به‌طور غیرمستقیم و در نتیجه‌ی استفاده‌ی کاربر از خدمات میتــلنــد در این برنامه ذخیره می‌‌شود؛ از جمله موقعیت مکانی تحویل گیرنده سفارش، هزینه‌ی سفارشات، تراکنش‌های مالی صورت‌گرفته در حساب کاربری جهت استفاده از خدمات میتــلنــد و اطلاعات مربوط به سخت‌افزاری که کاربر با استفاده از آن از خدمات میتــلنــد استفاده می‌‌کند (نظیر سیستم‌عامل آن) و نهایتاً شیوه‌ی اتصال کاربر به اینترنت و …

تبصره: در مواردی تیم میتــلنــد به کاربران اجازه می‌‌دهد عکس، فایل صوتی یا تصویری، اطلاعات، دست‌نوشته یا نظرات خود را در نرم‌افزارهای میتــلنــد منتشر کنند. محتوای تولیدشده – و نه کپی‌شده – توسط کاربران به‌شیوه‌ی مذکور در مالکیت کاربران قرار دارد، اما کاربران با بارگذاری این موارد روی نرم‌افزارهای میتــلنــد اجازه‌ی استفاده، تغییر و انتشار آن را به هر نحو و در هر زمان به‌صورت رایگان، غیرقابل‌رجوع و قابل انتقال به تیم میتــلنــد واگذار می‌‌کند.

تیم میتــلنــد متعهد است کلیه تغییرات، اصلاحات و الحاقات قرارداد حاضر را از طریق نرم‌افزارهای میتــلنــد، ای‌میل یا پیامک به کاربران اطلاع دهد. هر کاربر می‌‌تواند عدم تمایل خویش را نسبت به استفاده از خدمات پیامکی نرم‌افزار اعلام کند و تقاضای قطع این خدمات را داشته باشد. در صورت طرح چنین تقاضایی، نظر به امکان ایجاد اختلال در روند خدمت‌رسانی، مسئولیتی متوجه تیم میتــلنــد نیست و کاربر حق اعتراض نخواهد داشت.

محدوده‌ی مسئولیت تیم میتــلنــد

تیم میتــلنــد در محدوده شهر مشهد فعالیت میکند و فعلا نمی تواند در سرتاسر کشور خدمات رسانی کند.

تیم میتــلنــد هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص عملکرد اشخاص ثالث – که ممکن است موجب حدوث نقص یا اشکال و ایرادی در حساب کاربری کاربر گردد – نخواهد داشت.

تیم میتــلنــد نمی‌‌تواند اجرا شدن برنامه‌ی میتــلنــد را در تمامی سخت‌افزارها، دستگاه‌های تلفن همراه یا شبکه‌های ارتباطی تضمین نماید.

تیم میتــلنــد تابع کلیه قوانین موضوعه کشور به خصوص قانون تجارت الکترونیک است لذا نقض هر رفتاری که متضمن نقض هریک از قوانین کشور باشد مجرمانه تلقی میگردد و قابل پیگیری است

ثبت سفارش 
در صفحه ی هر کالا تصاویر و کلیه مشخصات فنی کالا شرح داده شده است. کالاهای موجود در سایت به دو دسته تقسیم میشوند.1) کالاهایی که داری وزن دقیق و معینی هستند. 2) کالاهایی که وزن تقریبیشان مشخص است ولی بعد از وزن کشی نهایی فاکتور قطعی صادر میشود.

برای خرید کالاهای دسته اول ازآنجایی که وزن بسته مشخص است قیمت نهایی هم معین بوده و فاکتور قطعی در هنگام ثبت سفارش نمایش داده میشود و مشتری می تواند به تسویه حساب فاکتور بپردازد.این دسته غالبا خدمات برش کالا قبل بسته بندی انجام گرفته و کالا با همان مشخصات نمایش داده شده داخل سایت تحویل مشتری داده میشود

اما دسته دوم از آنجایی که بعد از ثبت سفارش توسط مشتری ابتدا پیشفاکتور صادر می شود و صورت حساب تسویه میشود و عملیات توزین انجام می شود و فاکتور نهایی صادر میشود احتمال این وجود دارد فاکتور نهایی تا سقف 20 درصد نسبت به “پیش فاکتور” تغییر قیمت داشته باشد. هر مشتری در میتــلنــد دارای کیف پول مجازی می باشد. در صورتی که مبلغ فاکتور نهایی با پیش فاکتور اختلاف داشته باشد مانده حساب در قالب بستانکار یا بدهکار در اعتبار کیف پول مشتری لحاظ می شود. مشتری از اعتبار موجود در کیف پول در خرید بعدی استفاده می نماید و یا در صورتی که مشتری الزام به باز پس گیری اعتبار کیف پول مجازی را داشته باشد با پشتیبانی سایت تماس گرفته و میتــلنــد متعهد میشود ظرف 48 ساعت مانده اعتبار مشتری را به شماره حساب مشتری واریز نماید.

خدمات برش

میتــلنــد برای دسته ای از کالاها خدمات برش متناسب با سفارش مشتری ارائه می نماید . ازآنجایی که خدمات برش با کسر وزن کالا ها همراه است ابتدا عملیات وزن کشی کالا انجام می گیرد و سپس خدمات برش انجام میشود. طبیعتا مشتری که در خواست خدمات برش دارد از موضوع کسر ضایعات کالا آگاه است و در مورد این کسر وزن ادعایی نخواهد داشت. از طرف مقابل میتــلنــد در قسمت توضیحات هر کالا کسر وزن ضایعات غیرقابل مصرف هر کالا شرح داده است و همچنین متعهد می گردد در کمال صداقت و سلامت خدمات برش را انجام دهد

ارسال سفارش 
در فرایند ثبت سفارش زمان های قابل انتخاب از طرف سایت برای مشتری نمایش داده میشود که مشتری زمان تحویل بسته را انتخاب نموده تا در آن بازه مطرح شده بسته تحویل مشتری داده شود. سفارشاتی که تا قبل از ساعت 24 هر روز ثبت می شود فردای آن روز ارسال می شود به طور مثال سفار ثبت شده در ساعت 23:59 روز دوشنبه فردای آن روز یعنی سه شنبه به دست مشتری می رسد.

شرایط و قوانین درج نظر در بخش نظرات کاربران و پرسش و پاسخ

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش از حد معمول، کشیدن حروف یا کلمات، استفاده‌ی مکرر از یک حرف یا کلمه، شکلک و اموجی در متن خودداری کنید.
با توجه به تفاوت در سطح محصولات مختلف و تفاوت عمده در قیمت‌های آن‌ها، لازم است نقد و بررسی هر محصول با توجه به قیمت آن صورت گیرد؛ نه به‌صورت مطلق.
جهت احترام‌گذاشتن به وقت بازدیدکنندگان سایت، لازم است هنگام نوشتن نقد، مطالب غیرضروری را حذف کرده و فقط مطالب ضروری و مفید را در نقدتان لحاظ کنید.
کاربران ارسال‌کننده‌ی نظر موظف‌اند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کنند. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تاییدنشدن نظر کاربر می‌شود.
تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند؛ لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانب‌دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظردهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد کنید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند.
با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن، نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت کنید. دقت داشته باشید تا جای ممکن از هرگونه لینک‌دادن (فرستادن) دیگر کاربران به سایت‌های دیگر و درج ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با محصول موردنظر باشند؛ لذا بحث‌های متفرقه و غیرمرتبط با محصول را مطرح نکنید.
از پرسش و پاسخ درباره‌ی آدرس سایر فروشگاههای فیزیکی یا اینترنتی و استفاده از لینک خودداری کنید.
از ثبت اطلاعات شخصی از قبیل ایمیل، شماره تماس و نام کاربری شبکههای اجتماعی در بخش پرسش و پاسخ پرهیز کنید.
سیاست قیمت گذاری 
سیاست قیمت‌‏گذاری در میتــلنــد مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای محصولات در میتــلنــد قیمت‏‌های خرده فروشی است که با توجه به نازلترین قیمت بازار برای محصول به صورت مصوب تعیین میشوند. 
با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات ، در مواردی کم تعداد و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، میتــلنــد موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید و در غیر این صورت متعهد می گردد کالا مطابق مشخصات سفارش ثبت شده تحویل مشتری دهد.

طرح تشویقی شگفت انگیز به منظور ایجاد تجربه یک خرید خوب برای کاربران در نظر گرفته شده و روزانه در این بخش تعدادی از محصولات با تخفیف‏‌هایی بسیار ویژه‏‌تر نسبت به فروش‌‏های ویژه درج می‏‌شود که این محصولات تنها برای ساعت‏‌هایی امکان سفارش گذاری دارند

میتــلنــد تعهدی در قبال سفارش‌‏های تعدادی ندارد و در صورت امکان فروش تعدادی هماهنگی‌‏های لازم انجام می‏‌شود.

قانون حاکم و شیوه‌ی حل اختلاف

قرارداد حاضر از هر نظر تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران خواهد بود و در صورت بروز اختلاف طرفین تلاش خواهند کرد تا اختلاف خود را به‌صورت مسالمت‌آمیز و از راه گفت‌وگو حل‌وفصل نمایند. در صورت عدم موفقیت، اختلاف از طریق مراجعه به مراجع قضایی حل‌وفصل خواهد شد.

 

نهایی کردن سفارش
مبلغ کل خرید:
تومان
0 محصول
انتخاب کالاهای بیشتر